Poradna - OtázkaNová otázka

Poradna  -  Právní poradna

3D slépka na 2D

5 let, 8 měsíců

Dobrý den,

přejel jsem kropenatou slepici, ale nikdo se k ní nehlásí. Co mám udělat?

Prosím, já nežertuji. Stalo se to na podzim 1999 a slepice nyní v kufru začíná dost zapáchat!


Odpověď +5   5 : 0

5 let, 8 měsíců
MartinBedny

Pokud jste jí přejel slikem může její hodnota na plátně poměrně dobře vzrůst na hodnotě. Pokud přes ní je ovšem vzorek pneumatiky, dovolil bych si říci, že je řádně znehodnocena a v tom případě můžeme podávat na stůl jako dénko pod placek.

Reply: To znamená, že už bude hotová! Může se podávat


Odpověď +1   1 : 0

5 let, 7 měsíců
anonymní rádce

Pokud by to nebylo ze 3D na 2D ale bylo by to na D1, dalo by se to právně ošetřit jako ohrožení a omezení v silničním provozu . Zvláště s ohledem k nebezpečnosti hromadného ohrožení jelikož na D1 je to vždy závažné ohrožení bez debat to pozor to by mohl někdo i pohořet.

Ale ze 3D na D2 bych to nechal pouze jako plošný proces v širším kontextu, a vzhledem k zápachu bych to právně nehrotil , nebude lepší vrátit slépku do Kerska ??


Odpověď +1   1 : 0

5 let, 8 měsíců
Miloš

Do poslední chvíle kdákala?


Odpověď +1   1 : 0

5 let, 8 měsíců
TORA

okkoookkko kkookooo dááákk


Odpověď +1   1 : 0

4 let, 3 měsíců
Audin

Možná vítěz poháru o Tatrakoczku poradí


Komentáře (0)

Přidat komentář


Další otázky - Právní poradna Vložit otázku

elektrocentrala tatra 924 Chtel bych se zeptat na paku kterou jsem nechtic zatlacil nejakou hridel a ted nevim jak s tim zpet. Potrebuju to vedet protoze to neni moje centrala a nechci ji znamemu poskodit. A zatlacil jsem ji jak byl motor vypnuty. Dekuji za radu.

Právní oddělení Dobrý den, na právní oddělení bych měl hned několik dotazů. Zajímá mě především co, má znamenat obsah těchto sdělení... 1. skenování IP 2. automaticky Trest-b.) + další právní kroky 3. pořadový lístek 2 aktivní 4. hrajem hru ve vašem stylu + i něco navíc 5. někteří jedinci už pohoř......