Poradna - OtázkaNová otázka

Poradna  -  Právní poradna

elektrocentrala tatra 924

1 let, 11 měsíců

Chtel bych se zeptat na paku kterou jsem nechtic zatlacil nejakou hridel a ted nevim jak s tim zpet. Potrebuju to vedet protoze to neni moje centrala a nechci ji znamemu poskodit. A zatlacil jsem ji jak byl motor vypnuty. Dekuji za radu.


Odpověď +1   1 : 0

1 let, 11 měsíců
D.A.

Z právního pohledu je to pěkná šlamastyka Známému se přiznej, třeba přistoupí na smírné řešení a nechá tě 10 let po nocích točit dynamem (běhat v kolotoči).


Odpověď +1   1 : 0

1 let, 10 měsíců
anonymní rádce

Dle obcanskeho zakoniku se jedna o poskozeni cizi veci ve stadiu pokusu. Toto byva zpravidla ohodnoceno ztratou obcanskych svobod, nepodminenym trestem az na 4 roky a samozrejme nahradou skody. Judr. Huťásek advokatni kancelar Volotrk & Poštolka.


Komentáře (0)

Přidat komentář


Další otázky - Právní poradna Vložit otázku

Právní oddělení Dobrý den, na právní oddělení bych měl hned několik dotazů. Zajímá mě především co, má znamenat obsah těchto sdělení... 1. skenování IP 2. automaticky Trest-b.) + další právní kroky 3. pořadový lístek 2 aktivní 4. hrajem hru ve vašem stylu + i něco navíc 5. někteří jedinci už pohoř......

3D slépka na 2D Dobrý den, přejel jsem kropenatou slepici, ale nikdo se k ní nehlásí. Co mám udělat? Prosím, já nežertuji. Stalo se to na podzim 1999 a slepice nyní v kufru začíná dost zapáchat!